Konumunuza özel içerikleri görmek ve online alışveriş yapmak için başka bir ülkeyi veya bölgeyi seçin.
logo
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  NöroDNA
  Hedef 101 Eğitimi
  TRY 4,248.00TRY 2,360.00

  HEDEF 101 SEMİNERİ


  Siz ilkokula başladığınızda ilk öğretilmesi gereken şeylerden biri hedeflerinize nasıl yaklaşacağınızın bilgisi olmalıydı. Hedefler belirlemek ve ulaşıncaya kadar en uygun duygu durumunu korumayı bilmek ve bunu bilimsel bir yaklaşımla yapmayı öğrenme fırsatınız hiç olmadı. 


  • Hayatta gerçekten başarılı olmak istiyorsanız ( iş, aşk,sınav, para, sağlık ne olduğu fark etmez) hayatınızda ilk öğrenmeniz gereken ve uzmanı haline gelmeniz gereken konu budur. 


  • Hedef101 hedefleri elde etmenin matematiksel adımları olan ama uygulaması da bir o kadar eğlenceli olan bir yoldur. 


  • Hedef101 eğlenceli bir bilinçaltı temizliği tekniğidir. 


  • Hedef101 tekniği ile mümkün olan en kısa sürede hedefinize ulaşırsınız. 


  • Erteleme, isteksizlik, kararsızlık, çekingenlik gibi daha sayamayacağım bütün engelleyici karakter özellikleri uygulama sonucunda temizlenir. 


  • Tekniği uyguladığınızda pozitif hissettiğiniz için pozitif davranırsınız. 


  • Geçmişte sizi engelleyen deneyimleriniz temizlenip yerine olumlu deneyimler yarattığınız için geçmişte sanki daha önce başarmış hissiyle hedefinize

  odaklanırsınız. 


  • En büyük faydalarından biri de örneğin iş hayatında bir hedefinize ulaşmayı düşündüğünüzde diğer kimliklerinizi ihmal edeceğinizi düşünürsünüz. Aşkı hedeflersem işten mahrum kalırım işi hedeflersem aşktan mahrum kalırım. Sınavı başarmayı hedeflersem özel hayatımdan mahrum kalırım şeklindeki korkuları tamamen dönüştürür. 


  • Hedef 101 ile hedefinizi elde etmek için pozitif hareketler yapmaya kendinizi zorlamazsınız. 


  • Hedefe ulaşmayı kolaylaştırıcı sezgisel adımları keşfedersiniz. 


  • Başarısız olduğunuzda onunla başa çıkmayı öğrenir. Hemen tekrar başarı için yeni yollar denemeye devam edersiniz. 


  Seminere kimler geliyor; Maddi dünyadaki isteklerini oldurmak isteyen herkes... 


  Seminerde neler yaşanıyor ;  Korkular temizleniyor istekler netleşiyor. Kimlikler dengeleniyor. Bilinçaltı temizleniyor. Seminerden sonra birçok katılımcı yöntemi hayatının bir parçası haline getiriyor. Gün içerisinde yaşadığı hedefini engelleyen travmatik olayları eğlenceli bir şekilde temizleyebiliyor. Çalıştığı konu ile ilgili daha önce farkında olmadığı engelleri keşfediyor. Çalıştığı konu ile ilgili otomatik davranışlar yaparken buluyor. Soyut istekler somut dünyayla ve kişinin kendisiyle uyumlu hale geliyor. İş hayatından bir katılımcımız 3 ayda gelirini ikiye katladı Özel hayat hedefi koyan bir katılımcımız ideal bir ilişkiyi kendine çekti. 

  Sağlık hedefi koyan bir danışanımız toplam 22 kilo verdi ve düzenli spora başladı. Günlük hayatta başarılı toplantı gerçekleştirme, düzensiz giden bir ilişkiyi netleştirme, kitap yazmaya başlama, ev alıp satma kiralama gibi konularda Hedef101’i kullanabileceksiniz.

   

  En imkansız gelen isteklerinize ulaşmayı öğreneceksiniz. Hedefinize ulaşmanızın önündeki engelleri çok özel yöntemlerle dönüştüreceksiniz.


  Seminer Süresi : 2 gün 14 saat